ticari satış | müşteri hizmetleri
  +90 212 269 90 00
 
 
- ÜRÜNLER -
 
  D-Smart dijital yayın kalitesi ve zengin yayın içeriğinin sunduğu geniş yelpazedeki seçenekleriyle otel konuklarının memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz. Platformumuz içerisinde yer alan yerli ve yabancı canlı spor, yaşam, belgesel, moda, sanat, kültür, çocuk, dizi ve sinema kanalları ile 7’den 77’ye herkesin zevkine ve tercihine uygun yayın anlayışını yüksek görüntü ve ses kalitesi ile sunuyoruz. İşletmelerde, oda ve sosyal alanlarda HD kalitesiyle sunduğumuz dijital yayınlarımızda özellikle canlı spor yayınımız büyük ilgi görüyor. Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi,NBA, Formula 1, Moto GP, WWE, FedCup sunuyoruz. Şu anda, Şampiyonlar ve Avrupa Ligi yarı final ve final maçları ile Şampiyonlar ve Avrupa Ligi ön eleme maçları yine sadece D-Smart’ta yayınlanıyor. Ayrıca Internet ve ses hizmetleri avantajları ile otel işletmelerinin gelirlerini arttırabilmelerini arzu ediyoruz.

Rekabetin ve alternatiflerin olduğu bir pazarda İçeriğimizle yenilikçi olmamız kullanıcılarımızın en büyük tercih nedeni…
  Ayrıca, kaliteli dijital yayını işletmelere sunarken satış sonrası hizmetlerimizle de işletim gereksinimlerini karşılamaktayız. 

D-Smart çözümlerini tercih etmek işletmenize Yeni gelir kaynakları, işletme maliyetlerinde tasarruf, müşteri sadakati ve memnuniyeti elde etmenizi kazandıracaktır.

Hizmet alanınıza yönelik geleceğe dönük Hedefimiz, Türkiye’de D-Smart’sız hiçbir otelin kalmaması… Bunu gerçekleştirmek için işletmelerin TV yayın içeriğini, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle en tepeye taşımaktır. Müşterilerle yapılan anketlerde çalıştığımız tüm otellerde çok yüksek oranda müşteri memnuniyet sağladığımız görüldü.Bu da bizim var olduğumuz işletmelerde tüm ihtiyaçları karşıladığımızın göstergesidir.
       
D-SMART
       
  Otel işletmelerinin tüm odaları, lobisi ve tesis içerisinde tek merkezden yayın dağıtımı sistemlerine bağlı tüm ekranlarında, D-Smart keyfini inanılmaz avantajlarla müşterilerinize yaşatabilirsiniz.

Otel televizyon sistemlerinde kullanılacak D-Smart uyumlu uydu alıcıları, yıllık ve sezonluk kullanım süresince otel işletmelerine ücretsiz olarak tahsis edilecektir.

Lobide D-Smart HD Ayrıcalığı ;

Otel işletmelerine sunduğumuz oda üyeliği ile birlikte ücretsiz  “Lobi Kullanım” hakkınızı dilerseniz D-Smart HD olarak değerlendirerek müşterilerinize Gerçeği Görme Fırsatını sunabilirsiniz.

İkinci Yıl Üyeliği İndirimi ;

Her yıl yenilemelerde tesisler, ilan edilecek liste fiyatımız üzerinden uygulanacak % 10 indirim oranından yararlanabilirler
  Zincir Tesis İndirimi ;

Birden fazla otel işletmesine sahip işletmelerin D-Smart kullanması halinde, tesis başına tesisin ait olduğu oda kategorisinin tarifesi üzerinden indirim uygulanacaktır. Avantajlı indirim oranlarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Sezonluk Tesis İndirimi ;

Sezonluk tesis tarifesi yılın 6 (altı) ayı için geçerlidir. D-Smart yayınları tesis içerisinde yer alan sınırsız ekranda 6 (altı) ay boyunca gösterime açılabilir.

Gelecek yıl kullanıma devam edecek olmanız halinde D-Smart uyumlu uydu alıcıları, tesisinizde kalabilecek ve herhangi bir kutu tahsis bedeli talep edilmeyecektir.
       
İNTERNET
       
  D-Smart olarak güçlü internet alt yapımız üzerinden, otellerin ihtiyaç duyduğu hız ve performansa en uygun internet bağlantı şeklini (ADSL, G.SHDSL, Metro Ethernet) en uygun çözümlerle sunmaktayız. Yüksek performanslı, kesintisiz ve otellere özel kapasite kullanımıyla profesyonel hizmet vermekteyiz.   Teknik ekiplerimiz tarafından internet hatlarının sürekli izlenmesi ve anında müdahale olanağı sayesinde, oluşabilecek sorunlara hızlı çözümler sunabilmekteyiz.
       
  ADSL
       
  Otellerin büyük bir kısmında internet hizmeti olarak ADSL kullanılmaktadır. ADSL ( asimetrik sayısal abone hattı ) asymmetric digital subscriber line sözcüklerinin baş harflerinden oluşan adsl, mevcut telefonlar için kullanılan bakır teller üzerinden yüksek hızlı veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayabilen bir bağlantı teknolojisidir.   ADSL internet bağlantısının en önemli özelliği veri indirme hızı (download), veri gönderim yani yükleme hızından (upload) daha yüksektir.
       
  G.SHDSL
       
  G.SHDSL veya SHDSL (simetrik yüksek hızlı sayısal abone hattı) symmetric high digital subcriber line sözcüklerinin baş harflerin teknolojisinde, kullanıcının veri alım yani indirme hızı (download) ile veri gönderim yani yükleme (upload) hızları birbirine eşittir.   ADSL'den farklı olarak mevcut telefon hattının kullanılmasının yerine otel müşterisine özel bir hat çekilir.
       
  METRO ETHERNET
       
 

Fiber optik kablo alt yapısı kullanılarak iki noktanın birbirine çok yüksek hızlarda bağlanabilmesini sağlayan teknolojidir. Metro Ethernet noktadan noktaya erişim ve internet erişimi olmak üzere iki ayrı şekilde sunulabilmektedir.

Metro Ethernet Noktadan Noktaya Erişim

Bölgesel olarak ayrı yerlerde bulunan grup otellerinin, birbirleriyle olan veri bağlantısını yüksek bant genişliği ile sağlayabilirsiniz.

 

Metro Ethernet İnternet Erişimi (Doğrudan Erişim)

Türk Telekom santrali ile Metro Ethernet internet hizmetinin alınacağı otel arasında fiber optik kablo tesis edilir. Metro Ethernet hizmeti minimum 5 Mb olarak verilir. Otele 5 Mb/saniyeden 10 Gb/saniye hızına kadar internet hizmeti sunulabilmektedir.

       
  Otel Telefon Hizmetleri
       
  D-Smart Telefon Hizmetleri ile misafirlerinize ekonomik ve kaliteli telefon hizmetleri sunabilir, aylık telefon giderlerinizde %35'e varan miktarlarda tasarruf sağlarsınız.

Avantajları :
- Ekonomik tarifeler,
- 7/24 teknik destek hattı,
  - 1 ay süre ile demo uygulaması
- Belirli kullanım miktarlarında ücretsiz ekipman temini,
- D-Smart Telefon Hizmeti'ni kullanan farklı lokasyonlardaki otelleriniz kendi aralarında ücretsiz görüşme yapar.
       
  OVoIP (İnternet üzerinden ses hizmeti)
       
  VoIP İngilizce Voice Over IP sözcüklerinin baş harflerinin bir araya gelmesi ile oluşmuş bir kısaltmadır. Telefon hizmetlerinin internet üzerinden düşük maliyet ve yüksek kalite ile verilebilmesini mümkün   kılan, kullanımı her geçen gün yaygınlaşmakta olan, telefon ile haberleşme teknolojisidir.
       
 
 
 
 
 
 
Kanallar
  Sinema Kanalları
  Müzik Kanalları
  Dizi Kanalları
  Spor Kanalları
  Belgesel Kanalları
  Haber Kanalları
  Çocuk Kanalları
  Yetişkin Kanalları
     
 
  Uydu Kanalları
  Yaşam Kanalları
  Ulusal Kanallar
  Radyo Kanalları
  Radyo Portalı
  Tüm Kanallar
  Uluslararası
     
     
 
 
Paketler
 
  Hoşgeldin Paketi
  Aile + Spor Paketi
  Film + Dizi Paketi
  Mega Paket
  Belgeselsever
  Eğlencesever
  Belgeselsever + Eğlencesever
  Çocuk Paketi
  Sporsever Paketi
  Xtra Paketi
     
 
 
 
Çözümler
 
  Otel Çözümleri
  Ticari Çözümler
     
 
 
Bize Ulaşın
 
 
+90 212 269 90 00
 
Pikare 2014